Apartmány v Cēsis

Potřebujete ubytování v Cēsis ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Cēsis. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Cēsis má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Līvu Apartamenti 

Foto: Līvu Apartamenti
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Located in a quiet woodland area, Līvu apartamenti is 4 km from the centre of Cēsis. Free Wi-Fi access is available. The apartment will provide you with a flat-screen TV, a seating area and cable channels.

Pokoje

Apartmán se 2 pokoji s balkonem
osoby30 - 50 EUR za noc

2. Mēness Apartamenti 

Foto: Mēness Apartamenti
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Situated in Cēsis, 200 metres from INSIGNIA Art Gallery, Mēness Apartamenti offers accommodation with free WiFi. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with a a fridge and kettle.


3. Old Town Appartments 

Foto: Old Town Appartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Located 100 metres from Cesis Old Town in Cēsis, this apartment features a patio and a garden with a barbecue. The unit is 100 metres from Sculpture Through the Centuries. Free WiFi is provided throughout the property.

Pokoje

Ateliérový apartmán
osoby35 - 35 EUR za noc

4. Cozy apartment in Cesis 

Foto: Cozy apartment in Cesis
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Cozy apartment in Cesis, featuring a garden, is set in Cēsis, 800 metres from Sculpture Battle with Centaurus and 1 km from INSIGNIA Art Gallery. It is situated 1.2 km from Castle Park and features free WiFi.


5. Antique Apartment 

Foto: Antique Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %


6. Rožu romantika 

Foto: Rožu romantika
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Rožu romantika, located in the centre of Cēsis, overlooks the city. It offers self-catering accommodation in a spacious and modern apartment with free Wi-Fi, a fireplace, and a spa bath.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby50 - 80 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: